Wyniki egzaminu - stomatologia

Przedstawiamy wyniki z Egzaminu z Chirurgii z dnia 05.02.2021

Przedstawiamy wyniki z Egzaminu z Chirurgii z dnia 08.02.2021

Egzamin z Chirurgii

Przypominamy, że dla studentów, którzy będą mieli odczyn poszczepienny z powodu szczepienia dnia 4 lutego lub termin szczepienia przeciwko COVID-19 koliduje z terminem egzaminu testowego z chirurgii dnia 5 lutego, stworzono możliwość zdawania egzaminu testowego z chirurgii dnia 8 lutego.

Egzamin z Chirurgii dla Studentów VI roku

Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej organizuje w obecnej sesji zimowej egzamin z Chirurgii dla Studentów VI roku.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat egzaminu tutaj.

Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej otrzyma urządzenie do perfuzji wątroby

Fundacja Rozwoju WUM pozyskała od PZU SA 1 300 000 zł na zakup urządzenia do perfuzji wątroby!

1 września 2020 r. Fundacja Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zawarła z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń SA umowę prewencyjną w ramach, której otrzyma z funduszu prewencyjnego PZU SA środki na dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego przeciwdziałającego skutkom rozwoju niewydolności wątroby dla Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM.

Niesłuszne zarzuty pod adresem Kliniki

W ostatnim numerze „Polityki” (nr 34/3275) opublikowano artykuł szkalujący Klinikę Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus.